Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Activex

Actıvex Sıvı Sabun 100 Ml(Hassas)*24
TÜKENDİ
Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Aktif 300 Ml
TÜKENDİ
Activex Antibakteriyel Nemlendiricili Sıvı Sabun 300ml
TÜKENDİ
Actıvex Sabun 100Gr*36(Aktif)
TÜKENDİ
Actıvex Sabun 4X80Gr*24(Aktif)
TÜKENDİ
Actıvex Sabun 4X80Gr*24(Hassas)
TÜKENDİ
Actıvex Hijyenik Temizleyici Sprey Dezenfektan 400 ML
TÜKENDİ
Protex Ultra Uzun Süreli Koruma Antibakteriyel Sıvı Sabun 2 x700 ml
TÜKENDİ

Toptan Activex

Toptan Activex ürünleri sabun, kolonya ve dezenfektan üzerine üretilmektedir. Kişisel bakım kategorisinde olan bu ürünler, daha sağlıklı yaşamanıza olanak tanımaktadır. Bu ürünlerden her evde bulunması, dezenfekte olmanıza da yardım edecektir.

Bu ürünler ana hatlarıyla dezenfektan sprey, el temizleme jeli, sabun, sıvı sabun ve duş jeli şeklindedir. Dolayısıyla cildin farklı yerlerinde farklı amaçlara yönelik kullanılmaktadır. El temizleme jeli bakterileri temizlemenize yardımcı olurken, sıvı sabunlar günlüktür.

Eğer ihtiyacınıza göre alırsanız daha iyi çözüm bulmanız mümkündür. Activex kategorimizi incelerseniz tüm seçenekleri görebilir, aralarından tercih yaparak sipariş verebilirsiniz.

Toptan Activex Dezenfektan Sprey

Dezenfektanlar özellikle Covid-19 pandemisi sonrasında büyük bir kullanım görmüştür. Bugün sadece kurumlarda, Alışveriş Merkezlerinde değil evlere bile girmiştir.

Günlük hayatta insanların eline zararlı mikroorganizmalar rahatlıkla bulaşabilmektedir. Bu durum ellerden yüze ve vücudun farklı yerlerine kaymasına neden olmaktadır. Bu nedenle ellerin düzenli temizlenmesi, hastalıklara karşı koruyucu bir etmendir.

Buna yönelik kullanılabilecek birçok ürün vardır. Activex Dezenfektan Sprey 400 mL bunlardan biri olup, yeni formülü sayesinde oldukça etkilidir. Antibakteriyel özelliği sayesinde, virüslere karşı size yardım etmektedir.

Yüzde 99.9 oranına kadar etkili bir üründür. Kullanımı oldukça kolay olup başlığını çıkardıktan sonra elinize sıkmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra daha küçük modeller arıyorsanız Activex Dezenfektan Sprey 100 mL de size aynı olanakları sunmaktadır.

Toptan Activex El Temizleme Jeli

El temizleme jelleri ve sabunlar sık sık birbirine karıştırılmaktadır. Ancak temel olarak sıvı sabunlar köpük aracılığıyla temizlik işlemlerini yapmaktadır ve su da gerektirir. Buna karşılık temizleme jelleri normal bir şekilde kullanım görebilmektedir.

Jel formatında olması nedeniyle köpük, su gerektirmemektedir. Nerede olursanız olun kullanabileceğiniz yapısı vardır. Dolayısıyla sadece evde değil iş yerinde bile kullanılabilecek yapıdadır. Activex el temizleme jeli 100 mL bu bakımdan yapabileceğiniz bir tercihtir. Aktif bir ürün olup yenilemiş formülü sayesinde daha etkilidir.

Böylece ellerinizi zararlı mikroorganizmalara karşı daha iyi korumaktadır. Koruyuculuk oranı yüzde 99.9 olan ürünü inceleyebilir, buna göre sipariş verebilirsiniz.

Toptan Activex Sabun

Sabunlar hayatta büyük bir önem taşımaktadır. Günlük hayatta birçok zararlı mikroorganizma ellere bulaşmaktadır. Bu nedenle kişisel sağlık kapsamında herkesin buna dikkat etmesi gerekmektedir. Sabun kullanarak ellerinizi temizlerseniz, sağlığınızı korumanız da mümkündür.

Bu kapsamda tercih edebileceğiniz birçok ürün vardır. Activex sabun 4 x 80 gr bu bakımdan tercihleriniz arasındadır. Antibakteriyel bir ürün olup hassas ciltler için uygundur. Yeni formülü, bakterileri yüzde 99.9 oranına kadar temizleyebilmektedir.

 

Bunun dışında aynı özelliklere sahip olan Activex Sabun 100 gr da yapabileceğiniz seçenekler arasındadır.

Eğer tüm ürünleri ayrıntılı olarak incelerseniz, size uygun olanları görebilir, sipariş verebilirsiniz. Şayet sıvı olanları düşünüyorsanız, Activex Sıvı Sabun 100 mL  de tercih edilebilir. Hassas ciltler için uygun yapısı bulunmaktadır.

Activex Duş Jeli

Duş jelleri şampuanların aksine vücut için kullanılmaktadır. Amaçları vücudu daha iyi temizlemek, yumuşak ve esnek yapısını korumasını sağlamaktır. Dolayısıyla daha pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin antibakteriyel olması, aynı zamanda bakterilere karşı etkili olması, sizi hastalıklara karşı da kolaylaştıracaktır. Activex duş jeli 450 mL bu anlamda yapabileceğiniz tercihler arasındadır. Hassas ciltler için uygun olduğu için rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Activex, kişisel sağlık kapsamında birçok ürün imal etmektedir. Bunlar farklı fiyatlara sahiptir. Hangi ürünü almak istiyorsanız toplu olarak edinmeyi tercih ederseniz tekrar tekrar almadan kurtulabilir, fiyatını da daha uygun hale getirebilirsiniz.